Скляні двері на замовлення

В сучасному дизайні та архітектурі особливою популярністю користуються стильні скляні двері. Вони знайшли застосування в громадських і в приватних будинках, як у вигляді елемента вхідної групи, так і для використання всередині будівель. Найбільш актуальні різні двері зі скла для всіляких торгових і виставкових центрів, офісних, а також інших комерційних і громадських будівель.

У компанії «Dush Glass» ви можете швидко замовити виготовлення за індивідуальним проектом і монтаж вхідних скляних дверей різного типу, міжкімнатних, гардеробних скляних дверей і інших, практичних, надійних та якісних виробів зі скла і металу.

Види скляних дверей на замовлення від компанії «Dush Glass»
Залежно від особливостей конструкції і місця застосування наша компанія виробляє скляні двері трьох основних типів:

Маятникові скляні двері

Особливістю цього типу дверей є відкривання в обидві сторони. Вони в обов’язковому порядку комплектуються спеціальним зворотним пристроєм, який повертає дверне полотно у вихідне положення. Такі двері можуть мати як одну, так і дві стулки, що дозволяє облаштувати навіть дуже велику вхідну зону.

Міжкімнатні скляні двері

Поділяються на два типи – звичайні, з одним полотном, і орні, що складаються з двох дверних полотен. Для установки обов’язково потрібно монтаж дверної коробки. Вона може бути виконана як з дерева, так і з інших матеріалів (наприклад, з алюмінію). Відкривання таких дверей здійснюється тільки в одному напрямку.

Розсувні скляні двері

Найкомпактніший при експлуатації варіант дверей. Можуть мати одну і більше стулок і особливо популярні для громадських і комерційних будівель, так як дозволяють максимально раціонально використовувати простір (в кафе, ресторанах, торгових та виставкових центрах, медичних установах, офісах, салонах краси та ін.)

Естетична складова скляних дверей

Скляні двері є не тільки зручним і надійним елементом інтер’єру, також вони виконують естетичну функцію. Вони можуть повністю змінити дизайн будь-якого приміщення, незалежно від того, буде це квартира або комерційне підприємство. Існує безліч унікальних прикрас, які допоможуть зробити дизайн дверей по-справжньому унікальним.

Особливою популярністю користуються різноманітні підсвічування і кольорові затемнення. Такий варіант хороший в тих випадках, коли не хочеться змінювати текстуру скляної панелі. Можна підібрати абсолютно різний колір, замовити повне або часткове тонування. Ще один цікавий варіант-це лазерне гравірування. Вона може покрити поверхню скла численними орнаментами і деталізованими малюнками. Початківців та любителів індивідуальних проектів можуть порадувати скляні двері на замовлення, виготовлені за наданим від ескізом клієнта.

Також цікавим рішенням може бути комбінація триплексу з візерунчастою тканиною. У таких дверних отворах гармонійно виглядають золоті, срібні вкраплення або тонкі світлодіодні нитки.

Ціна на скляні двері в Україні.

Ціна скляних дверей залежить від безлічі різноманітних факторів. Вона включає в себе:

  • основний матеріал виготовлення і фурнітуру;
  • різновид використаного кріплення;
  • тип дверного отвору;
  • наявність додаткових прикрас і підсвічування;
  • масштаб замовлення.

Проте, компанія «Dush Glass» пропонує своїм клієнтам переглянути готові рішення на нашому сайті і базові ціни на скляні двері.

Переваги замовлення дверей зі скла від «Dush Glass»

Компанія Dush Glass протягом тривалого часу займається створенням проектів по дизайну і монтажу високоякісних дверей зі скла. Співпраця з її фахівцями допомагає не турбуватися про підсумкову якість споруд.

Висока якість матеріалів і робіт

Строгий контроль всіх робіт від етапу проектування, до виготовлення і монтажу дозволяє виконувати навіть найскладніші дверні конструкції оперативно і якісно.

У виробництві ми використовуємо найкращі матеріали та комплектуючі, які відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, міцністю, надійністю і довговічністю.

Більшість дверних полотен ми виробляємо з високоміцного загартованого скла товщиною від 8 мм. При цьому двері можуть бути прикрашені кольором або звичайним тонуванням, виконуватися з дзеркальним покриттям або декоративними елементами, що дозволяє відповідати ідеальному варіанті для будь-якого інтер’єру або фасадного дизайну.

Відмінні риси фурнітури для скляних дверей на замовлення

Фурнітура, що застосовується для виготовлення і монтажу дверей зі скла, виготовлена з якісного алюмінію або нержавіючої сталі, завдяки чому володіє високою міцністю, довговічністю і зносостійкістю.

Замовляючи у нас виготовлення та встановлення скляних дверей, ви можете бути впевнені в якості і надійності готових виробів, адже наша компанія з усією відповідальністю підходить навіть до самих дрібних робочих етапів, доводячи виробничий процес до досконалості.