Скляна душова кабіна – атрибут витонченого дизайну ванної кімнати.

Скляні душові кабіни бувають прямокутні, квадратні, кутові, напівкруглі, круглі або радіусні (огинають піддон по заданому радіусу). Стійкість скляної конструкції забезпечує каркас з нержавіючого металу, або латунного сплаву. Вся фурнітура для скляних душових кабін стійка до підвищеної температури і вологості.

Всі моделі виготовляються із загартованого скла, яке не розсипається навіть при сильному ударі, зводячи до мінімуму ймовірність травм. Для оснащення скляних душових кабін використовується надійна фурнітура, включно з довідним механізмом, що зменшує ризик ушкодження виробів. Пластиковий ущільнювач надійно утримує вологу усередині конструкції під час її використання, перешкоджаючи появі цвілі і допомагаючи підтримувати гігієнічну чистоту в приміщенні.

  • вологостійкість.
  • багатофункціональність.
  • невимогливість у догляді.

Компанія «Dush Glass» знаходить оптимальні рішення для будь-яких ванних кімнат. Наші співробітники враховують всі побажання замовників та особливості планування приміщень, створюючи ескізи конструкцій з необхідними параметрами і оригінальним дизайном. Скляна душова кабіна може бути виконана з матового або прозорого матеріалу. Незалежно від обраного варіанту вигідна вартість і бездоганна якість готової продукції залишаться незмінними.

Детальну інформацію про розцінки і терміни виготовлення скляної душової кабіни, яку Ви можете купити дізнавайтесь у менеджерів компанії.